KONST / Litografier / Färglitografi 8805526

nr 880 5526

John-Erik Franzén

(1942-2022), Sverige

Färglitografi , John-Erik Franzén (f. 1942), signerad 1995, 84/250, motivet: 44x54

John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 10 mars 2014
kl 18:51:23

John-Erik Franzén

Läs mer om John-Erik Franzén